domowy-hotel-dla-psow-gdansk

Domowy Hotel dla Psów Gdańsk

Canacowy domowy hotel dla psów jest miejscem rodzinnym. Naszą misją jest stworzenie Twojemu psiakowi warunków podobnych do tych, które dajecie jemu na co dzień sami.

Opiekujemy się czworonogami z pełnym poświęceniem i według wskazówek, których udzielacie nam w formularzu niezbędnym do rezerwacji miejsca. Dzięki takiej formie przekazywania nam podstawowych informacji o Twoim pupilu możemy najlepiej zadbać o Wasze zwierzęta.

Mamy odpowiednie kwalifikacje, które stale podnosimy oraz oferujemy opiekę behawiorysty na bieżąco obserwującego naszych hotelowych gości. Każdego dnia zdajemy Wam relacje oraz przesyłamy zdjęcia z pobytu Waszego kudłatego przyjaciela.

Nasz hotel dla psów gwarantuje, że pozostawiając u nas zwierzę możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo u nas w domu i z wolną głową jechać na urlop, wakacje lub w delegację.

U nas psy nie mają czasu tęsknić! Każdy spacer jest pełen zabaw dostosowanych do możliwości zwierząt. Hotel zaopatrzony jest również w odpowiedni sprzęt dla psów. Właściciele wiedzą, że dobrze zaopiekujemy się ich pupilem.

O nas

Nasz hotel dla psów w Gdańsku to nie tylko miejsce zakwaterowania dla czworonożnych przyjaciół, to prawdziwy drugi dom dla zwierząt. To przestrzeń, gdzie każdy pies traktowany jest z miłością i zrozumieniem, a opieką nad nim zajmuje się zootechnik i behawiorystka psów.

Jej wiedza i doświadczenie pozwalają nam zapewnić Twojemu psu nie tylko komfort, ale także wsparcie w rozwoju jego umiejętności społecznych i behawioralnych.

Zajmiemy się Twoim podopiecznym najlepiej, jak potrafimy - wkładając w to całe nasze serce i umiejętności. Canac - to hotel dla psów w Trójmieście, w którym Wasze zwierzęta czują się bezpiecznie.

gorąco polecam

Nasze usługi

Oprócz specjalistycznej opieki nad czworonogami 24 godziny na dobę nasz hotel oferuje szereg usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego psa. Po uzgodnieniu z właścicielem, możliwa jest opieka weterynarza. Współpracujemy z także z groomerami, a nawet psimi fotografami.

Opiekun, przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego, może zamówić usługi dodatkowe, na przykład wizytę u weterynarza w Gdańsku czy szkolenia w domu petsittera. Naszym celem jest zapewnienie psiakom najwyższego komfortu podczas pobytu w naszym domu, niezależnie od ich wieku, rasy czy charakteru.

Nasz hotel jest dobrze skomunikowany z centrum Gdańska, choć leży na jego obrzeżach, dzięki czemu psy nie są narażone na miejski zgiełk. Usytuowany jest również w niewielkiej odległości od Pruszcza Gdańskiego.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odbywa się na przestronnej sali, gdzie każdy psiak może znaleźć dla siebie odpowiednią przestrzeń. Zależy nam, aby zwierzaki miały odpowiedni komfort.

Przestrzeń hotelu dla czworonogów aranżujemy w taki sposób, aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb każdego zwierzaka znajdującego się pod naszą opieką.

Dbamy o czystość i higienę, aby Twój piesek mógł odpocząć komfortowo. Usytuowanie naszego domowego hotelu dla psów pozwala na długie spacery w różnych warunkach środowiskowych. Jesteśmy z Waszym psiakiem 24 godziny na dobę, aby móc sprawować kompleksową opiekę.

gdańsk

Opieka nad psami - Gdańsk i okolice

W naszym hotelu w Gdańsku zapewniamy odpowiednie warunki nie tylko do spełniania podstawowych potrzeb psa, ale także do jego mentalnego rozwoju.

Dzięki naszemu wykształceniu jesteśmy w stanie wesprzeć w rozwiązywaniu problemów behawioralnych i dostosowywać opiekę do indywidualnych potrzeb Twojego psa.

Nasz hotel to miejsce specjalnie urządzone: tu psy mogą uczyć się, bawić i rozwijać niezależnie od tego czy Twój pupil jest szczeniakiem, psem w kwiecie wieku, czy też psim seniorem. Pod naszym dachem mieszkają także nasze przyjaźnie nastawione do zwierzaków koty.

Nasz hotelik jest niewielki, co daje nam możliwość indywidualnej opieki nad każdym psem, czego nie oferują inne hotele.

Spacery i zabawy

Codzienne spacery w pięknych okolicach Gdańska są integralną częścią naszej oferty. To doskonała okazja, by pies mógł wybiegać się i poznać nowe środowisko.

W zależności od informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym ilość i jakość spacerów staramy się dostosować tak, aby nie zmieniać codziennych rytuałów psa.

Chętnie zaspokoimy potrzeby dużych i małych psów. Oferujemy również, w usługach dodatkowych, szkolenia. Gdańsk daje nam mnóstwo możliwości spacerowych. Lasy, morze, łąki, moreny, to nasze miejsca do realizacji potrzeb węchowych i spacerowych Twojego pupila.

Podczas dnia znajdujemy przestrzeń na przechadzki na świeżym powietrzu, zabawki interaktywne, oraz interakcję z innymi gośćmi hotelowymi, relaksację, a nawet czytanie psiakom bajek.

hotele

Galeria

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszych podopiecznych oraz przestrzeni jaką oferujemy do wypoczynku. Canacowy hotel dla zwierząt, to miejsce, gdzie psy się bawią, relaksują i uczą.

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że otrzymasz zdjęcia i relacje z czasu, gdy Twój pupil znajduje się poza domem.

Hotel dla psów - ceny

Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość usług nie ma sobie równych. Szczegółowe informacje o cenach za zakwaterowanie w hotelu dla zwierząt i naszych usługach dla Twojego pupila znajdziesz w zakładce Cennik.

Kontakt

Hotel dla psów w Gdańsku jest również świetną alternatywą do zwiedzenia niedostępnych dla psów miejsc w Trójmieście i okolicach Pruszcza Gdańskiego. Na ten czas psiaki mogą pozostać pod naszą profesjonalną opieką.

Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować pobyt dla swojego psa, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Jeżeli nie odbierzemy, to znaczy, że jesteśmy z psami - oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe. Email: hotel@canac.pl, tel. 502 76 99 66 lub 797 75 25 02.

Opieka nad Waszymi psimi pociechami w Gdańsku jest naszą pasją, ale także ciężką pracą oraz odpowiedzialnością. Uprzejmie prosimy o szacunek dla naszego czasu oraz naszej pracy, która trwa 24 godziny na dobę i wymaga od nas znacznie więcej poświęcenia, niż standardowa obsługa hotelowa w ludzkim hotelu.

Prosimy o punktualność, tolerancję co do odpowiedzi na Wasze pytania w sprawie zwierząt przebywającego aktualnie pod naszą opieką, oraz zrozumienie, że czas pracy recepcji i zasady panujące przy oddawaniu zwierząt są podyktowane naszym wieloletnim doświadczeniem oraz komfortem Waszych czworonogów. Zapraszamy do naszego domowego hotelu!

FAQ

W naszym domowym hotelu dla psów nie mamy szczególnych wymagań. Jesteśmy w stanie dopasować warunki pobytu do każdego psiego klienta.

W wyprawce dla czworonoga dostarczają Państwo karmę dla swojego psiaka. Jeśli zażyczą sobie Państwo, aby wyżywienie leżało po naszej stronie, oczywiście jest to możliwe za dodatkową opłatą uzależnioną od sposobu żywienia podopiecznego.

Tak, współpracujemy z lekarzami weterynarii i możemy zapewnić opiekę zdrowotną w razie potrzeby. Istnieje również możliwość dowiezienia pieska do kliniki w której leczony jest na stałe.

W celu zapewnienia komfortu naszym gościom hotelowym nie dopuszczamy takiej możliwości.

Zgłoszenia do hotelu oraz psiaki hotelowe przyjmujemy w godzinach od 7.00 do 22.00. W formularzu zgłoszeniowym uzupełniają Państwo przybliżoną godzinę pozostawienia psiaka. Na dzień przed przyjazdem do hoteliku prosimy o potwierdzenie czasu terminu. W trosce o Państwa podopiecznego oraz pozostałych psich gości uprzejmie prosimy o punktualność.

Piesek przyjmowany do naszego hoteliku musi mieć aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie, odrobaczenie nie starsze niż pół roku i podane nie później niż na 3 dni przed przybyciem do hoteliku. Wymagamy również zabezpieczenia przeciwkleszczowego. Z czworonogiem prosimy o przywiezienie: jedzenia, obroży/szelek, smyczy, gryzaków i kocyka lub legowiska.

Doba hotelowa zaczyna się z chwilą dostarczenia czworonoga do hoteliku, a kończy o tej samej porze następnego dnia. Nie dzielimy dób hotelowych.