domowy-hotel-dla-psow-gdansk

Domowy Hotel dla Psów Gdańsk

Canacowy domowy hotel dla psów jest miejscem rodzinnym. Naszą misją jest stworzenie Twojemu psiakowi warunków podobnych do tych, które dajecie jemu na co dzień sami. Opiekujemy się czworonogami z pełnym poświęceniem i według wskazówek, których udzielacie nam w formularzu niezbędnym do rezerwacji miejsca.

Mamy odpowiednie kwalifikacje, które stale podnosimy oraz oferujemy opiekę behawiorysty na bieżąco obserwującego naszych hotelowych gości. Każdego dnia zdajemy Wam relacje oraz przesyłamy zdjęcia z pobytu Waszego kudłatego przyjaciela. Pozostawiając u nas psiaka możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo i z wolną głową jechać na urlop lub w delegację. U nas psy nie mają czasu tęsknić!

O nas

Nasz domowy hotel dla psów w Gdańsku to nie tylko miejsce zakwaterowania dla czworonożnych przyjaciół. To przestrzeń, gdzie każdy pies traktowany jest z miłością i zrozumieniem, a opieką nad nim zajmuje się zootechnik i behawiorystka psów. Jej wiedza i doświadczenie pozwalają nam zapewnić Twojemu psu nie tylko komfort, ale także wsparcie w rozwoju jego umiejętności społecznych i behawioralnych.

Nasze usługi

Oprócz specjalistycznej opieki nad czworonogami 24 godziny na dobę oferujemy szereg usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego psa. Współpracujemy z groomerami, lekarzami weterynarii, a nawet psimi fotografami. Naszym celem jest zapewnienie psiakom najwyższego komfortu podczas pobytu, niezależnie od ich wieku, rasy czy charakteru.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie odbywa się na przestronnej sali, gdzie każdy psiak może znaleźć dla siebie odpowiednią przestrzeń. Zależy nam, aby nasi hotelowi goście żyli w odpowiednim dla nich komforcie. Przestrzeń hotelu dla zwierząt aranżujemy w taki sposób, aby dostosować ją do indywidualnych potrzeb każdego czworonoga znajdującego się pod naszą opieką.

Dbamy o czystość i higienę, aby Twój pies mógł odpocząć komfortowo. Usytuowanie naszego domowego hotelu dla psów pozwala na długie spacery w różnych warunkach środowiskowych. Jesteśmy z Waszym psiakiem 24 godziny na dobę, aby móc sprawować kompleksową opiekę.

Opieka nad psami

Zapewniamy naszym gościom hotelowym odpowiednie warunki nie tylko do spełniania podstawowych potrzeb psa, ale także do ich mentalnego rozwoju. Dzięki naszemu wykształceniu jesteśmy w stanie wesprzeć w rozwiązywaniu problemów behawioralnych i dostosowywać opiekę do indywidualnych potrzeb Twojego psa. To miejsce, gdzie psy mogą uczyć się, bawić i rozwijać.

Spacery i zabawy

Codzienne spacery w pięknych okolicach Gdańska są integralną częścią naszej oferty. To doskonała okazja, by pies mógł wybiegać się i poznać nowe środowisko. W zależności od informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym ilość i jakość spacerów staramy się dostosować tak, aby nie zmieniać codziennych rytuałów psa.

Podczas dnia znajdujemy przestrzeń na spacery, zabawy interaktywne, oraz interakcję z innymi gośćmi hotelowymi, relaksację, a nawet czytanie psiakom bajek.

Galeria

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszych uroczych klientów na 4 łapach oraz przestrzeni jaką oferujemy do wypoczynku. Canacowy domowy hotel dla psów, to miejsce, gdzie psy się bawią, relaksują i uczą.

Hotel dla psów - ceny

Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość usług nie ma sobie równych. Szczegółowe informacje o cenach za zakwaterowanie w hotelu dla zwierząt i naszych usługach znajdziesz w zakładce Cennik.

Kontakt

Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować pobyt dla swojego psa, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Jeżeli nie odbierzemy, to znaczy, że jesteśmy z psami - oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe. Email: hotel@canac.pl, tel. 502 76 99 66 lub 797 75 25 02.

Opieka nad Waszymi psimi pociechami jest naszą pasją, ale także ciężką pracą oraz odpowiedzialnością. Uprzejmie prosimy o szacunek dla naszego czasu oraz naszej pracy, która trwa 24 godziny na dobę i wymaga od nas znacznie więcej poświęcenia, niż standardowa obsługa hotelowa w ludzkim hotelu.

Prosimy o punktualność, tolerancję co do odpowiedzi na Państwa pytania w sprawie gościa przebywającego aktualnie pod naszą opieką, oraz zrozumienie, że czas pracy recepcji i zasady panujące przy oddawaniu piesków są podyktowane naszym wieloletnim doświadczeniem oraz komfortem Państwa czworonogów. Zapraszamy do naszego domowego hoteliku!

FAQ

W naszym domowym hotelu dla psów nie mamy szczególnych wymagań. Jesteśmy w stanie dopasować warunki pobytu do każdego psiego klienta.

W wyprawce dla czworonoga dostarczają Państwo karmę dla swojego psiaka. Jeśli zażyczą sobie Państwo, aby wyżywienie leżało po naszej stronie, oczywiście jest to możliwe za dodatkową opłatą uzależnioną od sposobu żywienia podopiecznego.

Tak, współpracujemy z lekarzami weterynarii i możemy zapewnić opiekę zdrowotną w razie potrzeby. Istnieje również możliwość dowiezienia pieska do kliniki w której leczony jest na stałe.

W celu zapewnienia komfortu naszym gościom hotelowym nie dopuszczamy takiej możliwości.

Zgłoszenia do hotelu oraz psiaki hotelowe przyjmujemy w godzinach od 7.00 do 22.00. W formularzu zgłoszeniowym uzupełniają Państwo przybliżoną godzinę pozostawienia psiaka. Na dzień przed przyjazdem do hoteliku prosimy o potwierdzenie czasu terminu. W trosce o Państwa podopiecznego oraz pozostałych psich gości uprzejmie prosimy o punktualność.

Piesek przyjmowany do naszego hoteliku musi mieć aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie, odrobaczenie nie starsze niż pół roku i podane nie później niż na 3 dni przed przybyciem do hoteliku. Wymagamy również zabezpieczenia przeciwkleszczowego. Z czworonogiem prosimy o przywiezienie: jedzenia, obroży/szelek, smyczy, gryzaków i kocyka lub legowiska.

Doba hotelowa zaczyna się z chwilą dostarczenia czworonoga do hoteliku, a kończy o tej samej porze następnego dnia. Nie dzielimy dób hotelowych.